UFC 281: Titulová bitva Esparza vs Weili!

Carla Esparza vs Zhang WeiliÚřadující americká šampiónka slámové váhy Carla Esparza má dnes před sebou první obhajobu a do cesty se ji postaví bývalá šampiónka Zhang Weili z Číny! Přímý přenos na Premier Sport!

DNES – Madison Square Garden, New York, USA
UFC 281
Slámová váha (TITUL)

Carla Esparza 🇺🇸🆚🇨🇳 Zhang Weili
Přímý přenos na Premier Sport!

Pětatřicetiletá americká šampiónka slámové váhy Carla Esparza držela poprvé pás UFC už v roce 2014, když při debutu v organizaci uškrtila Rose Namajunas. O pás přišla hned při první obhajobě, když ji ve druhém kole ukončila polská válečnice Joanna Jedrzejczyk.

Carla Esparza

Na další titulovou příležitost musela čekat až do letošního května na UFC 274 a opět to bylo proti Rose Namajunas. Esparza dokázala ve velmi vyrovnaném duelu přetlačit Namajunas na body a po osmi letech se stala opět šampiónkou. Nyní tak má před sebou první titulovou obhajobu.

Zhang Weili

Do cesty se ji postaví třiatřicetiletá čínská fighterka a bývalá šampiónka Zhang Weili. Číňanka držela pás v roce 2019 a 2020 než o nej přišla loni, kdy prohrála oba své duely s Rose Namajunas. Nyní má šanci vybojovat titul zpět. Dokáže Esparza poprvé v kariéře titul obhájit nebo si ho Číňanka vezme zpět?


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing