Tváří v tvář: Okolie vs Light!

Lawrence Okolie vs David LightÚřadující světový šampión křížové váhy organizace WBO Lawrence Okolie a jeho vyzývatel David Light se dnes střetli tváří v tvář před sobotním duelem! Video a galerie v článku!

25.3.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Lawrence Okolie 🇬🇧🆚🇳🇿 David Light
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská jednička a světová dvojka „The Sauce“ Lawrence OKOLIE (18-0-0, 14 KO) a neporažená novozélandská jednička a světová dvanáctka „The Great White“ David LIGHT (20-0-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Lawrence Okolie vs David Light

Lawrence Okolie vs David Light

Třicetiletý úřadující světový šampión Lawrence Okolie získal pás WBO v březnu 2021 výhrou nad Polákem Krzysztofem Glowackim. Ještě tentýž rok titul úspěšně obhájil, když ve třetím kole poslal k zemi Černohorce Dilana Prasoviče. V loňské roce obhájil pás podruhé, když vybodoval polského bijce Michala Cieslaka.

V sobotu tak bude pás obhajovat již potřetí a cestu za obhajobou mu zkříží Jednatřicetiletý novozélandský vyzývatel David Light. Novozélanďan získal ve svém posledním duelu loni v prosinci Mezinárodní a Globální titul WBO, když v těžkém duelu přetlačil na body Američana Brandona Glantona.


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing