Rozanski: Důležitý je pás, ne peníze!

Lukasz RozanskiPolský boxer Lukasz Rozanski a chorvatský vyzývatel Alen Babič se 22. dubna utkají o světový titul organizace WBC. Polský bijec přiznává, že je na něj obrovský tlak, ale jde si zápas užít!

22.4.2023 – Hala na Podpromiu, Rzeszow, Polsko
Bridgerweight
Lukasz Rozanski 🇵🇱🆚🇭🇷 Alen Babič
Přímý přenos na Polsat Sport!

Neporažená polská jednička Lukasz ROZANSKI (14-0-0, 13 KO) a neporažená chorvatská jednička „The Savage“ Alen BABIČ (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC ve váze Bridgerweight!

„Je pravda, že cítím obrovský tlak, ale to bylo i před zápasem s Izu Ugonohem nebo Arturem Szpilkou. Hlavní je pro mě získat světový titul, peníze jsou v tomto případě až na druhém místě. Ale i tak jsem rád, že za tento zápas bude dobře zaplaceno, protože za celou kariéru jsem spíše investoval než vydělal. Jdu si zápas užít a udělám vše, abych si mohl na konci boje připnout pás“. Řekl polský boxer Lukasz Rozanski.

Lukasz Rozanski

Neporažený sedmatřicetiletý polský bijec Lukasz Rozanski (14-0-0, 13 KO) stál v ringu naposledy v květnu 2021, když ve velmi vyhroceném duelu dokázal překvapivě už v prvním kole knockoutovat slavnějšího krajan Artura Szpilku, který následně přešel do MMA a boxerskou kariéru pověsil na hřebík.

Na druhé straně dvaatřicetiletý neporažený Chorvat „The Savage“ Alen Babič (11-0-0, 10 KO) naposledy boxoval loni v květnu, když dokázal na galavečeru v londýnské O2 aréně přetlačit v těžkém duelu na body polského boxera Adama Balskiho.

Alen Babič


Mallpay Proboxing