Tváří v tvář: McCaskill vs Price!

Jessica McCaskill vs Lauren PriceŠampiónky Jessica McCaskill a Lauren Price mají odváženo a zítra se střetnou v Cardiffu o světové tituly WBA a IBO! Video z vážení v článku!

11.5.2024 – Cardiff International Arena, Cardiff, VB
Velterová váha
Jessica McCaskill 🇺🇸🆚🇬🇧 Lauren Price
Přímý přenos na Sky Sports

Americká dvojka a světová trojka „CasKILLA“ Jessica McCASKILL (12-3-1, 5 KO) a neporažená britská trojka a světová sedmička Lauren PRICE (6-0-0, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly organizací WBA a IBO!

Vážení
Jessica McCaskill: 65,8 kg
Lauren Price: 66 kg

Devětatřicetiletá úřadující šampiónka Jessica McCaskill před dvěma lety všechny pásy ve velterové váze sjednotila, když dokázala ve třech kolech vyprovodit mexickou šampiónku Almu Ibarru. Následně si odskočila do super lehké váhy, ale na šampiónku Chantelle Cameron nestačila a prohrála na body.

V loňském roce všechny čtyři pásy ve velteru obhájila remízou s britskou boxerkou Sandy Ryan. McCaskill následně přišla o tituly WBC a WBO protože nechtěla povinnou obhajobu a tak bude v zítra obhajovat pouze zbylé dva tituly WBA a IBO. Do cesty se ji postaví devětadvacetiletá Britka Lauren Price.

Price v loňském roce získala vítězstvím nad krajankou Kirstie Bavington britský titul BBBofC. Souboj s McCaskill pro ni bude jednoznačně nejtěžším zápasem dosavadní profesionální kariéry a bude se jednat o zápas pravdy. I přesto je olympijská vítězka z Tokia (2020) a amatérská světová šampiónka z Ruska (2019) na domácí půdě velkou favoritkou.

Jessica McCaskill vs Lauren Price