Tváří v tvář: Masternak vs Whateley!

Mateusz Masternak vs Jason WhateleyPolák Mateusz Masternak a neporažený Australan Jason Whateley se střetli tváří v tvář před eliminačním soubojem křížové váhy organizace IBF! Video v článku!

29.10.2022 – Zakopané, Polsko
Knockout Boxing Night 25
Křížová váha
Mateusz Masternak 🇵🇱🆚🇦🇺 Jason Whateley

Polská dvojka a světová dvanáctka „Mater“ Mateusz MASTERNAK (46-5-0, 31 KO) a neporažená australská pětka a světová dvaasedmdesátka „Warrior“ Jason WHATELEY (10-0-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové eliminační bitvě organizace IBF!

Mateusz Masternak vs Jason Whateley

Pětatřicetiletý bývalý Evropský šampión Mateusz Masternak byl blízko souboji o světový titul v roce 2018, ale jeho cestu zastavil kubánský boxer Yuniel Dorticos, který jej tehdy vyvodoval a v další zápase získal titul. Polský boxer si od té doby připsal pět výher v řadě a nyní má druhou šanci v eliminačním souboji.

Mateusz Masternak

Do cesty se mu postaví jednatřicetiletý nadějný neporažený Australan Jason Whateley, který má v držení PanPacifický pás IBF, který získal ve svém posledním zápase, když ve druhém kole knockoutoval rodáka z Fidži Savenaca Naliva.

Jason Whateley

Vítěz tohoto duele se stane povinným vyzývatelem světového šampióna organizace IBF, kterým je neporažený Australan Jai Opetaia (22-0-0, 17 KO). Opetaia získal světový titul letos v červenci, když překvapivě jasně přeboxoval lotyšského šampióna Mairise Briedise.