Tváří v tvář: Lerena vs Wach!

Kevin Lerena vs Mariusz WachJihoafričan Kevin Lerena a Polák Mariusz Wach se střetli tváří v tvář na tiskové konferenci v Jihoafrické republice před sobotním duelem o Interkontinentální titul organizace IBO!

17.9.2022 – Emperors Palace, Kempton Park, JAR
Těžká váha
Kevin Lerena 🇿🇦🆚🇵🇱 Mariusz Wach
Přímý přenos na Super Sport TV!

Jihoafrická jednička „The KO Kid“ Kevin LERENA (27-1-0, 14 KO) a polská dvojka „The Viking“ Mariusz WACH (36-8-0, 19 KO) se utkají v desetikolové bitvě v Jihoafrické republice o Interkontinentální titul organizace IBO!

Třicetiletý rodák z jihoafrického Johannesburgu Kevin Lerena získal v září 2017 světový titul organizace IBO v křížové váze, když ve vyrovnaném duelu přetlačil na body tvrďáka z Konga Youri Kalengu. Následně světový titul šestkrát úspěšně obhájil, když mimo jiné v červnu 2019 vybodoval také českou jedničku Vasila Ducára.

Kevin Lerena vs Mariusz Wach

V roce 2020 po poslední obhajobě pásu nad Firatem Arslanem přešel do nejtěžší váhové divize, kde debutoval téhož roku v prosinci a v pátém kole ukončil amerického boxera Patricka Fergusona. Následně rok a půl neboxoval a vrátil se až letos v březnu, když ve čtvrtém kole knockoutoval Rumuna Bogdana Dinu a získal Interkontinentální titul organizace WBA.

Kevin Lerena vs Mariusz Wach

Nyní bude boxovat o Interkontinentální titul IBO a do cesty se mu postaví dvaačtyřicetiletý polský veterán Mariusz Wach. Ten v posledních letech nepředvádí bůh ví jaké výkony a věk ho už dost limituje. Z posledních čtyř zápasů hned tři prohrál. Naposledy boxoval letos v únoru, když jej v šestém kole ukončil ruský knockouter Arslanbek Makhmudov.

Kevin Lerena vs Mariusz Wach