Tváří v tvář: Billam-Smith vs Riakporhe 2!

Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe 2Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe se v březnu dohodli na odvetě a nyní známe už také datum. První zápas vyhrál na body Riakporhe a zůstává jediným přemožitelem Billama-Smitha! Video v článku!

15.6.2024 – Selhurst Park, Londýn, VB
Křížová váha
Chris Billam-Smith 🇬🇧🆚🇬🇧 Richard Riakporhe 2
Přímý přenos na Sky Sports

Britská jednička a světová dvojka „The Gentleman“ Chris BILLAM-SMITH (19-1-0, 13 KO) a neporažená britská trojka a světová pětka Richard RIAKPORHE (17-0-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o světový titul organizace WBO!

Třiatřicetiletý „The Gentleman“ Chris Billam-Smith a o rok starší neporažený krajan Richard Riakporhe se střetli už v roce 2019 na galavečeru v Bournemouthu. Tehdy vyrovnaný zápas vyhrál na body 97:92, 95:94, 93:96 Riakporhe a obhájil Interkontinentální titul organizace WBA. Zároveň zůstal jediným přemožitelem Billama-Smitha, který by mu chtěl 5 let starou porážku vrátit.

V bžeznu šéf promotérské skupiny Boxxer Ben Shalom potvrdil že se Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe dohodli na odvetě a nyní již známe datum, kterým bude 15. červen. Souboj se bude konat v Londýně na stadiónu domácího fotbalového klubu Crystal Palace s maximální kapacitou stadionu přes 26 tisíc fanoušků.

Chris Billam-Smith má aktuálně v držení světový titul WBO, který získal loni v květnu, když dokázal vybodovat tehdejšího šampióna Lawrence Okolieho (19-1-0, 14 KO). Pás následně obhájil v prosinci, kdy dokázal porazit nebezpečného Poláka Mateusze Masternaka, který z duelu odstoupil pro zranění žeber. Dokáže Billam-Smith světový titul obhájit a vrátit krajanovi porážku?

Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe 2