Trailer: Big George Foreman!

Big George ForemanSony Pictures Entertainment uvádí nový film, který vypráví o životě a úspěšné boxerské kariéře legendárního šampióna těžké váhy George Foremana! Trailer v článku!

Dnes čtyřiasedmdesátiletý bývalý americký šampión „Big George“ George Foreman (76-5-0, 68 KO) patří mezi největší legendy profesionálního boxu a jeho souboje s Muhammadem Ali nebo Joe Frazierem vstoupili do dějin tohoto sportu.

George Foreman se stal světovým šampiónem již v roce 1973, když ve druhém kole ukončil Joe Fraziera. Pásy měl v držení až do října následujícího roku, kdy jej v legendárním duelu ukončil v osmém kole Muhammad Ali. Světový titul získal však po dvaceti letech v roce 1994 výhrou nad Michaelem Moorerem.

George Foreman vs Muhammad Ali

Poslední duel odboxoval na galavečeru v americkém Atlantic City v listopadu 1997, kde jej dokázal ve vyrovnané bitvě přetlačit na body legendární „křikloun“ Shannon Briggs. Mezi amatéry to dotáhl v roce 1968 až ke zlaté medaili na olympijských hrách v Mexiku.


George Foreman vs Muhammad Ali

Režie: George Tillman Jr.
Hrají: Khris Davis, Forest Whitaker, John Magaro, Sullivan Jones, Sonja Sohn, Jasmine Mathews, Shein Mompremier, Matthew Glave, Erica Tazel, Sam Trammell, Lawrence Gilliard Jr., Deion Smith, Al Sapienza, Judd Lormand, Deneen Tyler, Billy Slaughter, Lara Grice, Robert Cicchini, Martin Bats Bradford, Zephaniah Terry, Philip Fornah, Miles Doleac, Dwayne Barnes, Anthony Marble a další.