Tommy Fury: Milióny za zápas někým kdo neumí boxovat? Proč ne!

Tommy FuryBritský neporažený boxer Tommy Fury si před duelem s americkým youtuberem a boxerem Jake Paulem hodně věří a pochvaluje si, že snadnou výhru dostane dobře zaplaceno!

Nevlastní bratr úřadujícího světového šampióna těžké váhy třiadvacetiletý Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) připouští, že peníze jsou hlavním motivačním faktorem k tomu, aby se s Jake Paulem příští měsíc střetl na galavečeru v Saúdské Arábii.

„Je to naprosto ideální příležitost, jak si rychle vydělat milióny. Taková nabídka se prostě nemůže odmítnout. Mám rodinu, kterou živým a tohle je snadná cesta k penězům. Boxersky mi to nic nedá, to je jasné“. Hodnotí plánovaný duel Fury.

„On se mi chce dostat pod kůži, ale já jsem ho dávno prohlédl a to se mu rozhodně nepovede. Je to hvězda sociálních sítích a ne boxerského ringu. Ten zápas beru jako obchod s mužem, který rozhazuje miliony, ale neumí boxovat“. Říká sebevědomě britský boxer s přezdívkou „TNT“.

Jake Paul a Tommy Fury

Duel, který bude teprve oficiálně oznámen v nejbližších dnech se bude konat 25. února v Saúdské Arábii a komentovali ho na začátku týdne také úřadující šampión těžké váhy Tyson a jejich společný otec John.

„Ještě to nebylo oficiálně oznámeno, ale bude to již brzy. Očekávám, že ho Tommy praští do čelisti a ukončí ho dřív, než přijde konec zápasu. A pokud ne, možná by se už ze Saúdské Arábie nemusel vrátit“. Řekl úřadující světový šampión těžké váhy na adresu svého nevlastního bratra.

Jejich otec John Fury jde ještě dál. „Pokud ten zápas můj syn prohraje, nebude pro něj v boxu žádné místo, to je jasné. Ale jsem si stoprocentně jistý nejen že vyhraje, ale vyhraje před limitem a bude to dominantní vítězství“. Komentoval plánovaný duel John Fury.

Tyson Fury