Lucie Sedláčková bude bojovat o titul WBC!

Raven Chapman vs Lucie Sedláčková
Britská jednička pérové váhy Raven Chapman a česká jednička super pérové váhy Lucie Sedláčková se střetnou o Mezinárodní titul organizace WBC!

25.3.2023 – Telford International Centre, Telford, VB
Pérová váha
Raven Chapman 🇬🇧🆚🇨🇿 Lucie Sedláčková
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená britská jednička a světová šestka „The Omen“ Raven CHAMPMAN (5-0-0, 2 KO) a česká jednička a světová devětadvacítka Lucie SEDLÁČKOVÁ (15-1-1, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBC!

Devětadvacetiletá úřadující šampiónka Raven Chapman získala Mezinárodní titul WBC loni v září, když na domácím galavečeru v Manchesteru dokázala porazit na body argentinskou boxerku Jorgelinu Guanini. Nyní tak má před sebou první obhajobu a do cesty se ji postaví česká boxerka Lucie Sedláčková.

Osmadvacetiletá česká boxerka držela v minulosti juniorský světový titul WBC a poté také stříbrný pás WBC. V srpnu 2021 se vrátila mezi šestnáct provazů po skoro tříleté pauze a do dnešního dne si připsala čtyři výhry v řadě. Naposledy loni v květnu vybodovala před vyprodanou O2 Arenou Bulharku Milenu Kolevu.

Sedláčkovou za celou profesionální kariéru dokázala přeboxovat pouze jediná boxerka a to v roce 2018 Nina Meinke z Německa, která tak získala tehdy uvolněný Evropský titul EBU. Dokáže česká boxerka opět získat pás prestižní organizace WBC nebo si připíše druhou profesionální porážku?

Raven Chapman vs Lucie Sedláčková