Titulová bitva Záděra vs Sivák již zítra!

Patrik Záděra vs Václav SivákJiž  zítra nás čeká sedmý galavečer organizace RFA, který se bude konat v pražské hale Královka. O titul RFA se popere Václav Sivák a Patrik Záděra!

17.12.2022 – Hala Královka, Praha, ČR
RFA 7
Vstupenky na Ticketportal!
PPV na RealsportTV!
Strat v 19:00

Neporažený český bijec a světový šampion v kickboxu Václav Sivák letos v květnu před vyprodanou O2 arénou na galavečeru organizace Oktagon jasně vybodoval podle pravidel boxu šampióna MMA z Dánska Jonase Magarda 3x 40:36. Dominance Siváka byla naprosto famózní a ve třiadvacetiletých patří mezi největší evropskou a světovou špičku.

Následně se představil na dalším legendárním galavečeru Heroes Gate. Tam se české hvězdě postavil zkušený Vladimír Lengál. Zápas nabídl skvělou podívanou a tuhý boj ve kterém však opět Sivák dominoval.  Nyní Siváka čekají do konce roku ještě dva zápasy.

Václav Sivák

A tím prvním bude již zítra titulová bitva na galavečeru RFA 7, kde vyzve Patrika Záděru. Tento zápas nahradí odložený hlavní duel mezi zpěvákem Marpem a fighterem a trenérem Iljou Škodričem. Český rapper se zranil a duel byl předběžně odložen na 21. března, kdy RFA bude pořádat galavečer v Praze.

O 10 dní později vystoupí „Bad Boy“ také na galavečeru Fight Night Challenge, který se bude konat 27. prosince v brněnské Zonner Bobbyhall. Soupeřem mu bude Viliam Tanko.

RFA 7