Teofimo Lopez se v sobotu vrací do ringu!

Teofimo Lopez vs Pedro CampaBývalý světový šampión lehké váhy a přemožitel Vasyla Lomachenka se vrací mezi šestnáct provazů. Již tuto sobotu vyzve Teofimo Lopez v Las Vegas Pedra Campu!

13.8.2022 – Resorts World Las Vegas, USA
Super lehká váha
Teofimo Lopez vs Pedro Campa

Americká trojka a světová čtyřka „The Takeover“ Teofimo LOPEZ (16-1-0, 12 KO) a mexická šestka „Roca“ Pedro CAMPA (34-1-1, 23 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Pětadvacetiletý americký boxer Teofimo Lopez před dvěma lety šokoval svět, když v Las Vegas ovládl titulovou bitvu s tehdejším šampiónem Vasylem Lomachenkem a získal světové tituly WBA super, WBO a IBF v super lehké váze.

Teofimo Lopez

Nicméně vystřízlivění z úspěchu přišlo hned při první obhajobě loni v listopadu. V krásném souboji s australským bijcem George Kambososem prohrál na body a o tituly přišel. Nyní se Lopez vrací v super lehké váze a do cesty se mu postaví třicetiletý Mexičan Pedro Campa.

Mexický boxer má sice oslnivou bilanci, ale díky tomu že neboxuje s TOP boxery, tak mu jeho 34 vítězství stačí až na 62. místo ve světovém žebříčku. Tomu samozřejmě odpovídají i sázkové kurzy. Bývalý šampión má kurz 1,04 a  Campa 11,76.