Chris Eubank vs Conor Benn na DAZN!

Chris Eubank vs Conor BennVelká bitva je nakonec podepsaná. Britská jednička střední váhy Chris Eubank a britská jednička velterové váhy Conor Benn se utkají 8. října v Londýně!

8.10.2022 – O2 Aréna, Londýn, VB
Super velterová váha
Chris Eubank 🇬🇧🆚🇬🇧 Conor Benn
Přímý přenos na DAZN!

Britská jednička a světová dvojka střední váhy Chris EUBANK jr (32-2-0, 23 KO) a neporažená britská jednička a světová osmička velterové váhy „The Destroyer“ Conor BENN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě v super velterové váze!

Dvaatřicetiletý Chris Eubank v roce 2019 získal prozatímní světový titul WBA, když v americkém Brooklynu ve dvou kolech vypráskal ruského bijce Matveye Korobova. K hlavní titulové bitvě nakonec nenastoupil a během Covidu neboxoval. Vrátil se až loni, kdy vyhrál oba své duely.

Letos v únoru se postavil k velmi těžké bitvě s krajanem Liamem Williamsem. Očekávala se velmi vyrovnaná řežba, ale Eubank nakonec jasně dominoval a Williamse vybodoval. Nyní se proti němu postaví dlouholetý kontinentální šampión velterové váhy, pětadvacetiletý Conor Benn.

Chris Eubank

„The Destroyer“ zatím mezi profesionály přemožitele nenašel a pás WBA drží již od roku 2018, kdy na domácím galavečeru jasně vybodoval francouzského boxera Cedricka Peynauda a pás následně sedmkrát obhájil. Naposledy jej obhajoval letos v dubnu, když v Manchesteru ukončil ve druhém kole Chrise van Heerdena.

Conor Benn