Stiverne: Věřím Furymu v souboji s Usykem!

Chris Arreola vs Bermane StiverneSkoro již zapomenutý bývalý světový šampión těžké váhy Bermane Stiverne věří, že Tyson Fury ovládne květnovou sjednocující bitvu s Oleksandrem Usykem!

Pětačtyřicetiletý Haiťan „B.WARE“ Bername Stiverne (25-6-1, 21 KO) získal světový titul organizace WBC v květnu 2014, když v parádním a tvrdém souboji dokázal c šestém kole ukončit ranaře Chrise Arreolu (39-7-1, 34 KO). Titul si však užil jen necelý rok do první obhajoby, ve které jej vybodoval pozdější dlouholetý šampión Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO).

Od té doby dokázal porazit jen amerického boxera Derrica Rossyho (31-13-0, 15 KO) a jinak prohrál v odvetě s Wilderem a následně také s Joycem, Bryanem a naposledy loni v lednu také na galavečeru v Miami s Jonathanem Guidrym.Stiverne od té doby v ringu nestál, ale vzhledem k jeho věku to spíš vypadá, že oznámí konec kariéry.

Nyní se vyjádřil ke sjednocující bitvě Tyson Fury vs Oleksandr Usyk, která je plánovaná na 18. května v Rijádu. „Věřím, že Fury měl proti Ngannouovi jen špatnou noc. Tentokrát uvidíme v ringu úplně jiného boxera. Je velký, vysoký a pohybuje se jako boxer střední váhy. Navíc boxuje způsobem, který je pro jeho soupeře nepříjemný a je hodně nepředvídatelný. Takže na něj rozhodně sázím a jsem přesvědčen, že Usyka porazí.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk