Stanionis vs Ortiz o pás WBA!

Eimantas Stanionis vs Vergil Ortiz JrLitevský šampión organizace WBA Eimantas Stanionis má před sebou první obhajobu standardního titulu a do cesty se mu postaví Mezinárodní šampión Vergil Ortiz Jr!

29.4.2023 – College Park Center, Arlington, USA
Velterová váha
Eimantas Stanionis 🇱🇹🆚🇺🇸 Vergil Ortiz Jr
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená litevská jednička a světová osmička Eimantas STANIONIS (14-0-0, 9 KO) a neporažená americká trojka a světová čtyřka Vergil ORTIZ (19-0-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o standardní světový titul organizace WBA!

Osmadvacetiletý litevský boxer Eimantas Stanionis získal standardní světový titul WBA ve svém posledním zápase loni v dubnu, když na galavečeru v americkém Arlingtonu přetlačil na body tehdejšího šampióna Radzhaba Butaeva (14-1-0, 11 KO) a uštědřil mu první profesionální porážku.

Eimantas Stanionis

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví pětadvacetiletý americký boxer Vergil Ortiz. Americký knockouter je velkou hvězdou a především favoritem tohoto duelu. Ortiz v minulosti držel zlatý pás WBA a mezinárodní titul WBO. Na konci dubna tak bude bojovat o první světový titul.

Vergil Ortiz Jr


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing