Souboj o královnu super lehké váhy!

Chantelle Cameron vs Jessica McCaskillÚřadující světová šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron a nesporná světová šampiónka velterové váhy Jessica McCaskill se utkají již tuto sobotu o 5 světových titulů! Přímý přenos na DAZN!

5.11.2022 – Etihad Aréna, Abú Dhabí, SAE
Super lehká váha
Chantelle Cameron 🇬🇧🆚🇺🇸 Jessica McCaskill
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská jednička a světová dvojka super lehké váhy „Il Capo“ Chantelle CAMERON (16-0-0, 8 KO) a americká a světová jednička velterové váhy „CasKILLA“ Jessica McCASKILL (12-2-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

Jednatřicetileté britská šampiónka Chantelle Cameron získala před dvěma lety světový titul WBC, když na domácí půdě dokázala vybodovat brazilskou boxerku Adrianu dos Santos Araujo. Loni v říjnu přidala také pás IBF, když jasně porazila na body Američanku Mary McGee.

Naposledy oba tituly obhájila letos v květnu, když v londýnské O2 aréně jasně přejela na body argentinskou boxerku Victorii Noelii
Bustos. Nyní má možnost stát se nespornou šampiónkou super lehké váhy, protože organizace WBA, WBO a IBO dají do duelu své volné tituly.

Chantelle Cameron vs Jessica McCaskill

Do cesty se ji však postaví osmatřicetiletá královna velterové váhy Jessica McCaskill. Ta sjednotila všechny tituly před dvěma lety, kdy dokázala porazit legendární boxerku Cecilii Braekhus. Svou výhru potvrdila také v následné odvetě loni v březnu, kdy opět vyhrála na body.

Všechny tituly poté ještě dvakrát obhájila. Nejprve loni v prosinci vyprovodila v sedmi kolech kanadskou boxerku Kandi Wyatt a naposledy letos v červnu zastavila ve třetím kole Almu Ibarru z Mexika a oznámila, že přechází do super lehké váhy, ke by chtěla již tento týden také získat všechny světové tituly.

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez

Hlavním duelem ve Spojených Arabských Emirátech bude souboj o světový titul WBA super v polotěžké váze. Střetnou se neporažený úřadující šampión Dmitry Bivol a bývalý světový šampión super střední váhy Gilberto Ramirez. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Dmitry Bivol vs Gilberto Ramirez