Somratsamee vs Chochlíková o titul!

Monika Chochlíková vs SomratsameeZítra čeká slovenskou válečnici Moniku Chochlíkovou prestižní titulový zápas v Thajsku. Na slavném stadionu Rajadamnern vyzve domácí šampionku Somratsamee!

Bude to souboj dvou nejlepších žen v žebříčku stadionu a pro Chochlíkovou je to obrovská příležitost. Sice má na kontě několik významných titulů, ale dlouhodobě avizuje, že právě titul Rajadamnernu je jejím největším současným cílem. Na stadionu si musela nejprve vybojovat svoji pozici a nyní vyzývá šampionku.

„Dlouho jsem čekala na tuto příležitost,“ říká Chochlíková. „Jsem velmi ráda a vděčná, že jsem ji konečně dostala, a proto ji plánuji využít naplno. Mým cílem je vzít opasek a přinést ho na Slovensko.“ Před slovenskou bojovnicí stojí velmi nebezpečná soupeřka, která zatím na stadionu nenašla přemožitelku a její bilance 45:6 budí respekt. Somratsamee připravuje trenér legendárního thajského bojovníka Saenchaia a označili ji za nejlepší zápasnici roku 2023.

Dnes se konalo vážení, na kterém obě zápasnice s přehledem splnily hmotnostní limit. Chochlíková navážila 53,3 kg a také Somratsamee přesně splnila titulový limit s váhou 53,5 kg. Samozřejmě, Chochlíková je společně se svým týmem v Bangkoku několik dní. Tentokrát bude mít v hledišti větší podporu než obvykle, protože přímo do dějiště souboje s ní cestovala ze slovenského Trenčína skupina přátel a týmových kolegů z klubu Victory Gym.

Monika Chochlíková vs Somratsamee

Duel se uskuteční v rámci turnaje organizace RWS a půjde o hlavní zápas večera. Turnaj bude možné živě sledovat také online, a to na platformě Youtube, kde bude galavečer vysílat kanál WorkpointOfficial, na Facebooku to bude oficiální účet organizace RWS a přímý přenos vysílá také streamingová služba DAZN. Turnaj začíná v sobotu v 15:15 SEČ a zápas Chochlíkové se dá očekávat přibližně v 16:30, ale vše se bude odvíjet od délky předešlých soubojů. Na thajském stadionu má už v pátek zápas další zápasník z klubu Victory Gym Rastislav Klimáček. Úřadující šampion PML se setká v rámci akce Rajadamnern Knockout s íránským reprezentantem Almirhoseeinem Derakhshanem, avšak tento turnaj nebude vysílán online.

Monika Chochlíková vs Somratsamee