Šok: Mairena sestřelil Franka Arnolda!

Brayan MairenaO velké překvapení z říše snů se postaral nikaragujský boxer Brayan Mairena, který knockoutoval ve čtvrtém kole neporaženého Franka Arnolda! Video v článku!

Britský promotér Frank Warren a jeho promotérská společnost Queensberry Promotions včera pořádala galavečer v londýnském York Hall. Jednalo se spíše o žebříčkový galavečer, aby si domácí boxeři připsali další zelené políčko do své bilance. Jenže proti byl nikaragujský boxer.

Souboj v pérové váze „The Tank“ Frank Arnold (9-1-1, 3 KO) vs Brayan Mairena (12-30-1, 6 KO) měl mít jasný scénář. Favorizovaný a do té doby neporažený třiadvacetiletý britský boxer Frank Arnold si měl připsat desátou výhru v řadě a pokukovat po nějakém menším domácím titulu.

Frank Arnold vs Brayan Mairena

Jenže o tři roky starší nikaragujský válečník Brayan Mairena se nechtěl s touto pozicí smířit a boxoval s Arnoldem jako sobě rovným. To vyústilo ve čtvrtém kole, kde parádní pravačkou brutálně sestřelil domácího boxera k zemi a ringový sudí Chas Coakley okamžitě zápas ukončil.

Brayan Mairena si tak připsal teprve druhé vítězství z posledních dvaceti duelů. Nikaragujec žijící ve Španělsku jezdí boxovat převážné na britské ostrovy a je kořistí pro domácí vycházející hvězdy. Tentokrát se však rozhodl vyhrát.