Joshua už obdržel smlouvu na duel s Furym!

Anthony Joshua vs Tyson FuryFrank Warren odeslal ve čtvrtek návrh smlouvy Eddie Hearnovi, který ji obdržel včera dopoledne. Nyní se čeká na podpis a přípravy můžou začít!

„Joshua a jeho tým mají od pátečního rána všechny potřebné dokumenty. Nyní čekáme, až jej pečlivě zkontrolují a podepíší, abychom se mohli zúčastnit jedné z největších událostí v historii britského boxu. Pochybuji, že druhá strana má nějaké problémy se smlouvou, kterou dostala, koneckonců, všem nám na tomto duelu záleží“ řekl britská promotér Frank Warren zastupující Tysona Furyho.

Duel by se měl konat 3. prosince konkrétně na stadiónu Principality v ​​Cardiffu, který pojme až 80 000 fanoušků. Anthony Joshua zde již v minulosti dvakrát boxoval. V roce 2017 zde ukončil v desátém kole Carlose Takama a následně o pět měsíců později také vybodoval Josepha Parkera.

Joshua vs Fury

Finance se v zápase rozdělí 60:40 ve prospěch úřadujícího šampióna WBC Tysona Furyho. Pokud však vyhraje Anthony Joshua, bude se konat povinná odveta do šesti měsíců a v té už budou peníze rozděleny 50:50. Pokud vše půjde podle plánu, mohlo by být příští týden podepsáno.

Anthony Joshua vs Tyson Fury