Skye Nicolson se vrací 22. dubna!

Skye Nicolson vs Linda Lecca Australská boxerka a bývalá stříbrná šampiónka organizace WBC Skye Nicolson se vrací na galavečeru v Cardiffu, kde vyzve Lindu Leccu z Peru! Hlavním duelem večera bude souboj Rakhimov vs Cordina o pás IBF!

22.4.2023 – Cardiff International Arena, Cardiff, VB
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇵🇪 Linda Lecca
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička a světová desítka Skye NICOLSON (6-0-0, 0 KO) a peruánská jednička a světová jednačtyřicítka „La Princesa Inca Triple L“ Linda LECCA (15-6-2, 3 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na britských ostrovech!

Sedmadvacetiletá australská boxerka Skye Nicolson už vyčnívala mezi amatéry, když v roce 2016 brala bronz na mistrovství světa v Astaně a o dva roky později ovládla hry Commonwealthu. Loni se poprvé postavila do profesionálního ringu a za první rok stihla celkem pět duelů.

Nejprve na začátku března vybodovala Američanku Jessicu Juarez a ještě tentýž měsíc také britskou boxerku Bec Connolly. Následně v dubnu jasně přejela Američanku Shanecqua Paisley
Davis a v červnu také uruguayskou boxerku Gabrielu Bouvier. Následně na galavečeru v Brisbane přetlačila na body krajanku Krystinu Jacobs a získala titul Commonwealthu.

Skye Nicolson vs Tania Alvarez

Letos v únoru se postavila do titulové bitvy o stříbrný světový titul organizace WBC a její soupeřkou byla španělská dvojka Tania Alvarez (7-1-0, 1 KO). V duelu byly hodně znát zkušenosti, Zápas nebyl příliš atraktivní a viděli jsme také spousty klinčů z obou stran. Titulový zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, ve kterém rozhodčí rozhodli o jednoznačném vítězství australské boxerky.

Australská boxerky následně pás uvolnila, protože čeká na souboj o světový titul a nyní ji tak čeká osmikolová netitulová výzva jménem Linda Laura Lecca. Čtyřiatřicetiletá peruánská boxerka v minulosti držela světový titul v super muší váze, ale v posledních zápasech spíše prohrává.

Linda Lecca