Skye Nicolson opět vyhrála!

Skye Nicolson vs Linda LeccaAustralská jednička pérové váhy a světová devítka Skye Nicolson ovládla osmikolovou bitvu s peruánskou boxerskou Lindou Laurau Leccou. Video ze zápasu v článku!

22.4.2023 – Cardiff International Arena, Cardiff, VB
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇵🇪 Linda Lecca
Chris Jones 80-72

Sedmadvacetiletá australská boxerka a bývá stříbrná šampiónka organizace WBC Skye Nicolson (7-0-0, 0 KO) se teprve loni poprvé postavila do profesionálního ringu a za první rok stihla celkem pět duelů a všechny jasně ovládla.

Skye Nicolson vs Linda Lecca

Letos v únoru se postavila do titulové bitvy o stříbrný světový titul organizace WBC a její soupeřkou byla španělská dvojka Tania Alvarez (7-1-0, 1 KO). V duelu byly hodně znát zkušenosti, Zápas nebyl příliš atraktivní a viděli jsme také spousty klinčů z obou stran. Titulový zápas nakonec jednoznačně na body vyhrála Australanka.

Skye Nicolson

Nicolson následně pás uvolnila, protože čeká na souboj o světový titul a s peruánskou boxerskou Lindou Leccou se na včerejším galavečeru v Cardiffu utkali v osmi kolech. Nicolson v duelu jasně dominovala a postupně dokráčela pro jednoznačné bodové vítězství.