Sivák si připsal na KSW výhru!

Václav SivákSvětový šampión WAKO Pro Václav Sivák se skvěle předvedl na polském galavečeru KSW Epic, kde dokázal jasně vybodovat domácího bijce Michala Królika!

24.2.2024 – Aréna Gliwice, Polsko
XTB KSW Epic
Václav Sivák 🇨🇿🆚🇵🇱  Michal Królik
Na body

Jeden z nejlepších českých postojářů Václav „Bad“ Sivák se dneska představil v prvním letošním zápase polským fanouškům na galavečeru KSW Epic v Gliwicích. Do cesty se mu postavil v zápase podle pravidel Muay Thai zkušený domácí bijec Michal Królik.

Polák začal zápas aktivněji a na Siváka se doslova vrhnul od první vteřiny. Sivák nechal soupeře vystřílet a už na konci kola mu pomalu docházeli síly. Od druhého kola už Sivák jasně dominoval a ve třetím kole dostal Królika po tvrdém loktu do počítání. Zápas nakonec došel do bodového rozuzlení, ve kterém se všichni tři sudí přiklonili na stranu českého zápasníka.

Václav Sivák

Sivák tak prodloužil neporazitelnost v profesionálním ringu na 2 roky a má na svém kontě 11 výher v řadě. Svým výkonem opět potvrdil, že patří mezi nejlepší. Po zápase řekl, že Królik byl tvrdý soupeř a rozhodně patřil mezi jeho nejtěžší.

Václav Sivák