Sivák má před sebou obhajobu titulu RFA!

Václav SivákVáclav Sivák jde opět do boje o titul. Organizace Real Fight Aréna premiérově míří do Havířova s turnajem RFA 10, který se bude konat 13. května!

Organizace RFA má před sebou již desátý galavečer a poprvé se představí fanouškům v Havířově. Domácí válečníci budou čelit soupeřům z celého světa. Celý večer poté uzavře šampion do 66 kilogramů Václav Sivák, který nastoupí do své první obhajoby.

Sivák je skutečný pojem nejen na domácí, ale také světové bojové scéně. Mimořádně nadaný a technicky zdatný postojář drtí jednoho soupeře za druhým a soupeři s ním v zápasech bojují prakticky jen o přežití.

Václav Sivák

Titul pod pravidly Real Fight získal Václav Sivák v polovině prosince na galavečeru RFA 7, který se konal v pražské hale Královka. Souboj s Patrikem Záděrou nabídl opravdu tuhý boj ve vysokém tempu, který nakonec Sivák ovládl na body. Nyní si brousí zuby na dalšího vyzyvatele, který bude odhalen v následujících týdnech.

Kromě Siváka se diváci mohou těšit také na Borise Glezga, Tobiasze Le nebo úspěšnou amatérskou bojovnici Veroniku Zajícovou, která se poprvé představí mezi profesionály. Jako u všech dosavadních galavečerů tak i na RFA 10 uvidíme zápasy pod pravidly MMA, Real Fight i Real Boxing.

RFA 10


Mallpay Proboxing