Krassyuk: Nabídli jsme Furymu 60% pro vítěze, ale byly jsme odmítnuti!

Oleksandr UsykFinální domluva mezi tábory Tysona Furyho a Oleksandra Usyka vázne z důvodu financí. Fury dokonce odmítl štědrou nabídku o týmu Usyka. Fury chce jisté peníze bez ohledu na rozdělení!

„Původně jsme se dohodli, že peníze budou rozděleny 50:50, jenže Fury poté chtěl víc a dohoda padla. Tak jsme si potom v týmu řekli OK, přistoupíme na variantu 60:40 s tím, že vítěz bere 60% a poražený 40%, což nám příjde taky férové a zároveň motivační. Nicméně přišlo opět odmítnutí“. Říká ukrajinský promotér.

„Frank Warren mi řekl, že má nějaký bank a že potřebuje získat souhlas obou stran. Pokud peníze v banku stačit nebudou, tak se zápas konat nebude. na naší straně žádný problém není, vše prakticky záleží na Furym“. Pokračuje Alexander Krassyuk.

“Řekli jsme, že chceme, aby k tomuto boji došlo a jsme v pozici, kdy můžeme sdílet cokoliv, co boj vyvolá. když zápas vydá víc, je to jedině dobře, když míň, jsme rádi i za to. Možná se někdo chce vyhnout nebezpečí a zůstat v pohodlí doma. Nevím a je mi to vlastně jedno. Pokud se Tyson neobjeví, tak máme svoje pásy a půjdeme jinou cestou. Sjednocení je velká věc, ale když není vůle i druhé strany, je to marné“. 

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

„Tyson možná ještě není připraven. Možná není připravený psychicky, možná není připravený fyzicky, cokoli, nevím a je nám to opravdu jedno. Chceme zápas uskutečnit. Pokud to nechce, nemůžeme ho nutit, aby to chtěl. Tak co k tomu víc dodat?“. Uzavřel Usykův promotér.

Oleksandr Usyk