Sivák má podmínky pro dnešní zápas!

Václav Sivák vs Ruslan ToktharovSivákův tým si stanovil podmínku, že k zápasu dojde jen tehdy, pokud Tokhtarov bude mít před dnešním turnajem stejnou váhu jako na včerejším vážení, tak zápas nebude!

DNES – Gascontrol Aréna, Havířov, ČR
RFA 10
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síti Ticketportal.sk
Přímý přenos PPV na RealSportTV

Sivák jasně stanovil své podmínky: Pokud to nesplní, ať na zápas rovnou zapomene
Šampión RFA ve váze do 66 kilogramů pod pravidly K1 Václav Sivák má před sebou první titulovou obhajobu. Jeho soupeřem bude Ruslan Tokhtarov, který však nesplnil váhový limit o 2 kilogramy. Kromě toho, že přišel o značnou část výplaty, tak stále nemá stoprocentní jistotu, že se zápas uskuteční.

Sivákův tým si totiž stanovil podmínku, že k zápasu dojde jen tehdy, když Tokhtarův bude mít před turnajem stejnou váhu jako na včerejším veřejném vážení. Promotér Marhanský, Sivák ani Tokhtarov blíže nespecifikovali, o jak přesnou váhu jde. Vzhledem k tomu, že Tokhtarov byl během oficiálního vážení na hranici 68 kg extrémně vysušen, na oficiálním vážení již byl značně doplněn.

Václav Sivák vs Ruslan Toktharov

Vašek Sivák zápasit chce
Na veřejném vážení v Obchodním Centru Elán se moderátor Jakub Kotek zeptal Siváka, zda vůbec uvažoval nad tím, že by zápas nevzal. Český Bad Boy se vyjádřil, že to vůbec neřeší a že je pro něj nejdůležitější samotný boj. Jeho tým však trval na svém, a tak k utkání dojde jedině pod podmínkou, že Tokhtarov do zítra nenabere další kilogramy.

Oba bojovníci jsou momentálně na vítězné vlně av rámci organizace RFA neporažení. Šampion Sivák nastoupil dosud ve dvou zápasech a oba dokázal dotáhnout do úspěšného bodového konce. Alexis Laugeois ani Patrik Záděra nedokázali najít recept ai když oba prokázali obrovskou odolnost a tvrdou bradu, na vítězství ani nepomýšleli.

Ruslan Tokhtarov si svoji titulovou šanci vybojoval ve svém posledním zápase proti Jakubovi Kroftovi. Před zápasem byl Tokhtarův velký kurzový outsider, ale průběh zápasu absolutně neodpovídal předpokladům a Tokhtarov dominoval především na tvrdost úderů. V případě, že Tokhtarov splní podmínky Sivákova týmu, jeden z bojovníků zítra ztratí svou neporazitelnost v rámci RFA.

Václav Sivák