Sebastián Fapšo na RFA 12!

Sebastián FapšoSoupeři chce odtrhnout hlavu každým úderem: Považský Tank má na domácí půdě jen jediný cíl. Sebastián „Tank“ Fapšo je společně s Milanem Ďatelinkou největší hvězdou nadcházejícího turnaje RFA 12!

9.9.2023 – Považská Bystrica, Slovensko
RFA 12
Start 19:00
Vstupenky v síti: PredpredajSK
Vstupenky v síti: TicketportalSK

Rychlý knokaut a ztroskotání na brazilské hvězdě
Na druhém turnaji organizace RFA Grand Opening byl v pozici jedné z největších hvězd večera i Sebastián Fapšo. V souboji s Bernardem Plavcem byl sice považován za velkého favorita, ale Plavci se dávaly šance především v pozdější fázi zápasu. K ní však ani nedošlo, protože Fapšovi skvěle fungovaly jeho pověstné overhandy. Po jednom z nich Plavec letěl k zemi už v 1. kole a už se z problémů nedokázal dostat.

O dost lépe se s nimi ale dokázal vypořádat Joilton Lutterbach. Ten přišel do RFA už jako hvězda a Brazilec ukázal, že nejen pod MMA pravidly patří ke světové špičce. Fapšo trefoval během celého zápasu své údery do vzduchu, zatímco Lutterbach výborně kontroval a zasahoval z ústupu. Na bodových lístcích vyhrál Lutterbach všechna tři kola a vybojoval si titulovou šanci, kterou později i na RFA 11 v Bratislavě proti Jakubovi Benkovi dokonale využil.

Sebastián Fapšo

Kontrolovaný výkon proti houževnatému Řekovi
Do RFA se Fapšo vrátil na únorové postojářské akci RFA Ring Tour v Trnavě. Opět pod pravidly Real Fight do 81 kilogramů tentokrát čelil Malkhazovi Merebashvilimu. Přestože řecký bojovník ukázal velmi tvrdou bradu a skvělou odolnost, zápas byl celou dobu v režii povážsko-bystrického reprezentanta.

Na tento výkon bude moci Sebastián Fapšo navázat na nejbližším RFA 12, což bude dosud největší event bojových umění v historii Považské Bystrice. Fapša bude pohánět zaplněná hala domácích fanoušků.

RFA 12