Scott: Ngannou je nebezpečnější než Ruiz!

Deontay WilderBývalý americký boxer a nyní trenér Deontaye Wildera prozradil, že začala prvotní rozhovory k zápasu mezi bývalým světovým šampiónem a Francisem Ngannou!

Trenér „The Brozne Bombera“ Deontaye Wildera (43-2-1, 42 KO) Malik Scott tvrdí že jeho svěřenec je otevřený souboji s bývalým šampiónem UFC Francisem Nagnnou (0-1-0), který byl minulou sobotu blízko k tomu, aby se postaral o senzaci v boji proti neporaženému šampiónovi WBC Tysonovi Furymu, který už dokázal dvakrát Wildera porazit a vzít mu titul. 

„Zápas mezi Wilderem a Ngannou by byl skvělý obchod. Už jsem o tom mluvil s Deontayem a zájem o zápas má. Podle mě by to byl hodně zajímavý duel, který by byl samozřejmě také hodně rizikový, když se podíváme na výkon Ngannou v sobotním zápase s Furym“. Řekl Malik Scott.

Nagnnou je velmi nebezpečný pro všechny boxery. Pro mě osobně je mnohem nebezpečnějším boxerem než například Andy Ruiz. Je trpělivý a umí tvrdě zasáhnout, což také ukázal ve třetím kole, kdy poslal Furyho do počítání. První rozhovory byl již zahájeny a uvidíme, zdali dojdeme až do ringu“ Dodal Scott.

Osmatřicetiletý bývalý světový šampión organizace WBC držel titul v letech 2015 – 2020, něž jej porazil úřadující šampión Tyson Fury. Po porážkách s Fury se Wilder vrátil do ringu loni v říjnu, kdy na galavečeru v americkém Brooklynu knockoutoval už v prvním kole finského boxera Roberta Heleniuse (32-5-0, 11 KO). Od té doby Wilder neboxoval a je tak déle jak rok bez zápasu.