Sanchez: Jsem připraven bojovat o titul!

Frank SanchezKubánská neporažená dvojka Frank Sanchez v sobotu ukončil v devátém kole v Barclays centuru Carlose Negrona a obhájil pásy WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC. nyní chce bojovat o světový titul!

„Věděli jsme, že Negron bude hodně tvrdý a odolný, takže jsem se nechtěl pouštět do nějakých větších přestřelek a pomalu jsem si ho připravoval. Plán byl sešlápnout plyn v posledních třech kolech, kdy už bude načatý. Trpělivost se vyplatila a v devátém kole už neměl jak odpovědět“. Řekl kubánský boxer.

„Někdy nejsou zápasy o atraktivitě, ale o eliminování předností soupeře a to byl zápas s Negronem. Vše vyšlo dokonale podle plánu, ničím mě neohrozil, všechny útoky jsem eliminoval a naopak já mohl dělat to, co jsme si připravili“. Pokračuje Sanchez.

„Jsem připraven bojovat s těmi nejlepšími a chci boxovat o světový titul. Cítím, že moje chvíle se blíží a příští rok bych mohl být povinný vyzývatel světového šampióna. Jsem v nejlepších letech a v plné síle a nebudu se nikomu vyhýbat“. Zakončil odhodlaně 13. muž světového žebříčku těžké váhy.

Frank Sanchez vs Carlos Negron

Připomeňme, že Sanchez v sobotu obhajoval pásy WBO NABO a Kontinentální americký pás WBC a portorickým boxerem Carlosem Negronem. Sanchez mu v osmém kole zlomil nos, v devátém poslal do počítání a o pár chvilek později také ukončil.

Frank Sanchez