Ryan Rozicki se utká s veteránem Allanem Greenen!

Ryan Rozicki vs Allan GreenKanadský boxer Ryan Rozicki má před sebou třetí letošní duel. Na domácím galavečeru v Sydney vyzve amerického veterána Allana Greena, který je o více jak 250 pozic pod ním!

2.12.2022 – Centre 200, Sydney, Kanada
Křížová váha
Ryan Rozicki 🇨🇦🆚🇺🇸 Allan Green

Kanadská jednička a světová čtrnáctka „The Bruiser“ Ryan ROZICKI (15-1-0, 14 KO) a americká devětatřicítka „Ghost Dog“ Allan GREEN (34-6-0, 23 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Sedmadvacetiletý kanadský boxer loni v říjnu prohrál souboj o světový titul WBC v nové váhové kategorii Bridgerweight, když jen přetlačil ve vyrovnaném zápase na body Kolumbijec Oscar Rivas, který se tak stal historicky prvním světovým šampiónem této váhové divize.

Rozicki se vrátil do ringu až letos v březnu, když ve druhém kole ukončil mexického boxera Germana Montese. V květnu ve svém posledním zápase vybojoval mezinárodní stříbrný pás WBC, když těsně až sporně vybodoval argentinského boxera Yamila Alberta Peraltu.

Ryan Rozicki vs Allan Green

Nyní ho tak čeká třetí letošní duel a půjde jen povinný zápas, aby si Kanaďan připsal snadnou výhru. Do cesty se mu postaví třiačtyřicetiletý americký veterán Allan Green, kterému patří ve světovém žebříčku až 284. pozice. Green letos odboxoval jediný duel, ve kterém ve čtvrtém kole ukončil krajana Anthonyho LaCazeho (6-11-2, 3 KO)