Rozanski vs Okolie o pás WBC!

Lukasz Rozanski vs Lawrence OkolieÚřadující světový šampión váhy Bridgerweight Lukasz Rozanski se nakonec střetne na domácí půdě s bývalým šampiónem křížové váhy Lawrenncem Okolie!

24.5.2024 – Hala na Podpromiu, Řešov, Polsko
Bridgerweight
Lukasz Rozanski 🇵🇱🆚🇬🇧 Lawrence Okolie
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená polská a světová jednička Lukasz ROZANSKI (15-0-0, 14 KO) a britská trojka a světová šestka křížové váhy „The Sauce“ Lawrence OKOLIE (19-1-0, 14 KO) se střetnou ve dvanáctikolové titulové bitvě na polském galavečeru v Řešově o světový titul organizace WBC!

Osmatřicetiletý polský veterán a úřadující šampión WBC Lukasz Rzanski získal světový titul ve svém posledním zápase loni v dubnu, když ukončil překvapivě už b prvním kole favorizovaného chorvatského bijce Alena Babiče (11-1-0, 10 KO) a uštědřil mu první profesionální porážku. Následně se spekulovalo, že se utká se švédským sniperem Badou Jackem a dokonce to oba boxeři potvrzovali, ale nakonec z jednání sešlo.

Nyní bylo oznámeno, že se Rozanski při první obhajobě pásu WBC střetne s bývalým světovým šampiónem křížové váhy Lawrencem Okolie. Jednatřicetiletý britský boxer držel světový titul WBO až do loňského května, kdy jej ve dvanácti kolech přetlačil na body krajan Chris Billam-Smith a Okolie poprvé okusil hořkost porážky.

Lukasz Rozanski vs Lawrence Okolie