Roy Jones po pěti letech v oficiálním zápase!

Roy Jones vs Anthony PettisBývalý světový šampión čtyř váhových kategorií Roy Jones se již tuto sobotu střetne na galavečeru v americkém Wisconsinu s bývalým šampiónem UFC Anthonym Pettisem!

Čtyřiapadesátiletý veterán a bývalý světový šampión střední, super střední, polotěžké a křížové váhy Roy Jones jr (66-9-0, 47 KO) stál naposledy v oficiální profesionální duelu v roce 2018, když na galavečeru ve Spojených státech jasně vybodoval krajana Scotta Sigmona a získal titul menší organizace WBU.

Roy Jones vs Mike Tyson

V roce 2020 se vrátil pouze do exhibičního duelu s legendárním šampiónem Mike Tysonem a zápas skončil dlke očekávání remízou, ale Tyson byl pochopitelně lepší. Nyní se po pěti letech vrací do oficiálního zápasu a v osmikolovém zápase vyzve již tuto sobotu bývalého MMA šampióna organizace UFC v lehké váze Anthonyho Pettise. Pro Jonese půjde o debut v nejtěžší váhové divizi.

Anthony Pettis

Na druhé straně šestatřicetiletý americký zápasník držel titulu UFC od roku 2013 až do roku 2015, kdy prohrál s Rafaelem dos Anjosem. Od té doby si Pettis spíše připisoval porážky než výhry a v dubnu 2021 přešel do organizace PML, kde se mu však také příliš nedaří a z pěti duelů rovnou čtyři prohrál. Nyní zkusí poprvé profesionální box.

Roy Jones vs Anthony Pettis


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing