Rodriguez sestřel Estradu a má titul!

Jesse Rodriguez vs Juan EstradaAmerický boxer Jesse Rodriguez dokázal v parádním duelu knockoutovat v sedmém kole šampióna z Mexika Juana Estradu a získal pás WBC! Video ze zápasu v článku!

29.6.2024 – Footprint Center, Phoenix, USA
Super muší váha
Jesse Rodriguez 🇺🇸🆚🇲🇽 Juan Estrada
7. kolo KO

Čtyřiatřicetiletý mexický šampión „El Gallo“ Juan Estrada (44-4-0, 28 KO) získal pás WBC v prosinci 2022, když ve velmi vyrovnaném duelu přetlačil na body Nikaragujce Romana Gonzaleze (51-4-0, 41 KO). Od té doby v ringu nestál a vrátil se k první obhajobě až na sobotním galavečeru v americkém Phoenixu.

Do cesty se mu postavil neporažený  čtyřiadvacetiletý americký talent Jesse Rodriguez (20-0-0, 13 KO) a byla z toho skvělá podívaná, ve které dominoval právě mladý Američan, když šampióna posadil na ve čtvrtém kole na zadek. Rodriguez však byl také jednou v počítání, když ho Estrada v 6. kole dobře trefil, ale s Američanem to neotřáslo, spíše naopak.

Následně Rodriguez sešlápl plyn a začal šampióna demolovat a Estrada byl nakonec rád, že šesté kolo přežil. V sedmém už to byl tah na jednu stranu a Rodriguez trefil parádní spodek po kterém se Estrada už nezvedl a Super muší váha tak má nového šampióna organizace WBC.