Joshua vs Dubois: Vstupenky jdou na dračku!

Anthony Joshua vs Daniel DuboisProdej vstupenek na galavečer ve Wembley který vyvrcholí titulovou bitvou těžkých vah Anthony Joshua vs Daniel Dubois jde doslova na dračku. Za jediný den se prodalo 70 tisíc!

21.9.2024 – Wembley Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇬🇧 Daniel Dubois
Přímý přenos na DAZN

Britská jednička a světová dvojka „AJ“ Anthony JOSHUA (28-3-0, 25 KO) a britská trojka a světová pětka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (21-2-0, 20 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace IBF!

Čtyřiatřicetiletý britský boxer Anthony Joshua přišel o světové tituly před třemi lety, když jej v Tottenhamu vybodoval Oleksandr Usyk. O rok později se konal v Saúdské Arábii odveta a Usyk vítězství opět na body potvrdil. Joshua od loňského roku zahájil stíhací jízdu za titulem a porazil Američana Jermaine Franklina, Fina Roberta Heleniuse, Švéda Otto Wallina a naposledy letos v březnu uspal bývalého šampióna UFC Francise Nganoua.

Nyní má opět možnost získat titul a do cesty se mu postaví šestadvacetiletý krajan a prozatímní světový šampión IBF Daniel Dubois. Rodák z Londýna získal pás teprve letos v červnu, když dokázal v osmém kole ukončit chorvatského boxera Filipa Hrgoviče (17-1-0, 14 KO).

A že je o tento duel zájem, dokazuje také prodej vstupenek. Za první den bylo prodáno neskutečných 70 tisíc a do kapacity jich zbývá 20 tisíc. Předpokládá se, že budou také snadno prodané. Šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn prozradil, že se bude snažit získat povolení na dalších 10 tisíc, protože Wembley pojme až 100 tisíc fanoušků.

Připomeňme že Usyk a jeho tým původně kontaktoval IBF, zdali by mu neudělali výjimku, aby byly v odvetě, která je naplánovaná na 21. prosince v Rijádu opět všechny tituly. Nakonec se Usyk po tlaku promotérů rozhodl, že pás uvolní, aby se o něj mohli poprat v září právě britští boxeři Joshua s Duboisem.

Anthony Joshua vs Daniel Dubois