Rocha vs Santillan o titul WBO NABO!

Alexis Rocha vs Giovani SantillanJiž tento víkend nás čeká na galavečeru v americkém Inglewoodu titulový duel ve velterové váze Alexis Rocha vs Giovani Santillan!

21.10.2023 – Kia Forum, Inglewood, USA
Velterová váha
Alexis Rocha 🇺🇸🆚🇺🇸 Giovani Santillan
Přímý přenos na DAZN!

Americká pětka a světová dvanáctka „Lex“ Alexis ROCHA (23-1-0, 15 KO) a neporažená americká šestka a světová třináctka „Gallo de Oro“ Giovani SANTILLAN (31-0-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o titul Severní Ameriky WBO NABO!

Šestadvacetiletý americký boxer Alexis Rocha získal titul WBO NABO loni v červenci, když na galavečeru v Los Angeles jasně vybodoval Luise Alberta Veronu z Argentiny. Titul následně v říjnu obhájil vítězstvím nad mexickým boxerem Jesusem Antoniem Perezem Camposem.

V letošním roce pás již také dvakrát obhájil, když nejprve v lednu knockoutoval v sedmém kole George Ashie z Ghany. Naposledy pás obhájil v květnu, když už v pátém kole ukončil pětatřicetiletého krajana Anthonyho Younga. Nyní má před sebou čtvrtou obhajobu a do cesty se mu postaví neporažený Giovani Santillan.

Jednatřicetiletý Giovani Santillan měl v držení pás Severní Ameriky již v roce 2017, kdy ve dvou kolech vyprovodil krajana Sammyho Valentina. Pás držel až do roku 2018 a následně jej uvolnil. Nicméně do do jiných titulových bitev se zatím nedostal a po pěti letech se opět pokusí získat pás Severní Ameriky.

Alexis Rocha vs Giovani Santillan