Ramirez vs Dogboe o prozatímní titul WBO!

Robeisy Ramirez vs Isaac DogboeKubánská jednička Robeisy Ramirez a bývalý světový šampión organizace WBO Isaac Dogboe se střetnou 1. dubna prozatímní světový titul. Vítěz se stane povinným vyzývatele o světový titul!

1.4.2023 – Hard Rock Hotel & Casino, Tulsa, USA
Pérová váha
Robeisy Ramirez 🇨🇺🆚🇬🇭 Isaac Dogboe
Přímý přenos na ESPN!

Kubánská jednička a světová čtrnáctka Robeisy RAMIREZ (11-1-0, 7 KO) a britská dvojka a světová osmička „Royal Storm“ Isaac DOGBOE (24-2-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO na galavečeru ve Spojených státech!

Devětadvacetiletý kubánský boxer Robeisy Ramirez má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou mu uštědřil při debutu v roce 2019 Američan Adan Gonzales. Od té doby si Ramirez připsal na své konto jedenáct výher v řadě a získal 3 americké tituly.

V loňském roce odboxoval celkem 3 duely, když nejprve v únoru ukončil ve třetím kole Erica Donovana, poté v červnu šokoval, když v pátém kole knockoutoval favorizovaného Abrahama Novu a naposledy stál v ringu v říjnu, když v devátém kole ukončil argentinského boxera Jose Matiase Romera.

Robeisy Ramirez

Nyní má před sebou jednoznačně nejdůležitější zápas kariéry a to souboj o prozatímního šampióna organizace WBO. Do cesty se mu postaví o rok mladší úřadující Mezinárodní šampión a bývalý světový šampión super bantamové váhy Isaac Dogboe.

Dogboe držel světový titul v super bantamu v roce 2018 než jej na konci stejného roku Emanuel Navarrete. Následně přešel do pérové váhy, ve které i kariéru začínal. Ve svém posledním duelu loni v červenci získal Mezinárodní titul WBO, když v těžkém duelu přetlačil na body Američana Joeta Gonzaleze.

Isaac Dogboe