Pyramida organizace RFA již tuto sobotu!

RFAVelká výzva a boj o peníze, které za jeden večer nikdy nedostaly. Eurogold pyramida o 30 000 eur proběhne na turnaji RFA 9 již tuto sobotu. Osm bojovníků čeká nadlidský úkol zdolat pod MMA pravidly 3 soupeřů v jeden týž večer a královskou odměnu si z nich odnese jen jeden.

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

Součástí galavečera budou i zápasy mimo pyramidu, přičemž diváci uvidí i duely pod pravidly Real Fight. Hlavní domácí hvězdou bude opět Vladimír Idrányi, který když se naposledy představil v Prievidzi, tak z toho byl adept na zápas večeře. Podaří se mu další řeznický výkon i teď?

Duely mimo pyramidy, šanci dostanou i amatéři
I když hlavní částí RFA 9 je EUROGOLD pyramida, na turnaji uvidíme i čtyři zápasy mimo pyramidu. Celý večer otevře zápas dvou slovenských talentů Gažík vs. Chován pod amatérskými pravidly. Podle slov promotéra Borise Marhanského nepůjde o výjimku a i do budoucna můžeme očekávat, že si nadějní bojovníci budou moci vyzkoušet, jaké je to zápasit na takových velkolepých akcích.

Jediný ženský zápas večeře pořídí Veronika Zajícová a Katalin Viola Aranyi, pro které to bude první profesionální zápas v kariéře. Tadeáš Růžička se sice na RFA 9 nepředstaví, ale přesto bude tento turnaj pro něj velmi důležitý. Ze zápasu Nuska vs. Mikula vzejde vyzyvatel, se kterým se popere o titul. Největším tahákem mimo pyramidu bude duel Vlada Idrányiho proti Eriku Tóthovi.

RFA

EUROGOLD pyramida
Celý večer začne vážením, které proběhne pár hodin před prvním zápasem. Všichni bojovníci musí splnit limit 80 kilogramů a vzápětí se dozvíme, jaké budou jednotlivé dvojice v prvním kole pyramidy. V něm se nebudou moci proti sobě postavit fighteři z téhož týmu. Jednotliví bojovníci jsou rozděleni podle jejich mentorů, kteří budou během jejich zápasů iv rohu svých svěřenců.

Tina, Ilja Škondrič, Spejbl a Boris Marhanský se svými dvojicemi bojovníků tedy budou muset zvolit správnou strategii a v ideálním případě postoupit do dalších kol co nejvíce odpočatý a bez zranění. Hlavními hvězdami pyramidy jsou Ukrajinec Alexander Butenko a Brazilec se zkušenostmi z UFC Ronys Torres.

Zbylí účastníci jsou z Česka a ze Slovenska, přičemž šanci ukázat se dostanou i bojovníci, kteří nemají za sebou žádný zápas mezi profesionály. Mezi ně patří úspěšní amatéři Adam Jakubík a Adam Dvořáček a také zkušený boxer Martin Prázdný. Osmičku doplní Michal Dobiáš, Martin Horínek a David Kedžuch, kteří se pokusí přetavit své zkušenosti ve vítězství. Kdo z nich nakonec bude úspěšný, zjistíme už tuto sobotu.

RFA 9