Pudilová sporně prohrála s Edwards!

Joselyne Edwards vs Lucie PudilováJoselyne Edwards dokázala na galavečeru UFC on ESPN 44 vybodovat českou válečnici Lucii Pudilovou. Nicméně šlo o velmi sporné rozhodnutí!

15.4.2023 – Kansas City, Missouri, USA
UFC on ESPN 44
Joselyne Edwards 🇵🇦🆚🇨🇿 Lucie Pudilová
29:28 – 29:28 – 28:29

Lucie Pudilová v loňském roce oznámila velký návrat do UFC a vrátila se na galavečeru UFC 278 v americkém Salt Lake City. Pudilová vlétla do klece na svou čínskou soupeřku Wu Yanan a hned v prvním kole ji dostala na podlahu Oktagonu. Ve druhém kole pokračovala v demolici a po sérii tvrdých loktů ukončila čínskou reprezentantku technickým KO.

Dnes se postavila již k devátému zápasu v nejprestižnější MMA lize na světě a do cesty se ji postavila panamské reprezentantka Joselyne Edwards. První kolo nabídlo poměrně vyrovnaný souboj, ve kterém však byla lepší česká zápasnice. Ve druhém kole už Lucka jasně dominovala a vypadalo to, že je na dobré cestě k druhému vítězství.

Třetí kolo bylo opět vyrovnaný a jako jediný se odehrálo téměř celé v postoji. Tentokrát měla navrch Edwards. Zápas nakonec došel do bodového rozuzlení, kde se překvapivě dva ze tří rozhodčích přiklonili na stranu panamské fighterky, což fanoušci haly nesli nelibě a Edward vypískali.

Joselyne Edwards vs Lucie Pudilová