Price je novou šampiónkou velteru!

Lauren PriceNeporažená britská šampiónka Lauren Price dokázala na domácím galavečeru v Cardiffu jasně přeboxovat americkou šampiónku Jessicu McCaskill a získala tituly WBA a IBO!

11.5.2024 – Cardiff International Arena, Cardiff, VB
Velterová váha
Lauren Price 🇬🇧🆚🇺🇸 Jessica McCaskill
Jan Christensen 90:82
Dave De Jonge 90:82
Howard Foster 90:82

Devětadvacetiletá neporažená rodačka z Walesu Lauren Price (7-0-0, 1 KO) získala loni v květnu britský národní titul BBBofC když jasně vybodovala Kirstie Bavington (8-5-2, 2 KO). Ještě tentýž rok s přehledem porazila Lolitu Muzeyu, Silviu Bortot a řekla si o titulovou bitvu a na včerejším galavečeru v Cardiffu vyzvala světovou šampiónku Jessicu McCaskill (12-4-1, 5 KO).

Jessica McCaskill vs Lauren Price

Price předvedla komplexní výkon a v zápase dominovala. V pátém kole se obě boxerky střetli hlavami, z čehož si McCaskill odnesla ránu na oku, které se ji postupně víc a víc zavíralo. V sedmém kole ji opět prohlížel lékař, ale nechal ji pokračovat. Před devátém kole už Američanka prakticky na oko neviděla lékař dal ringovému Michaelovi Alexanderovi pokyn k zastavení zápasu. Price tak získala světové tituly WBA a IBO a je aktuálně světovou čtyřkou.