KSW 94: Szpilka padl po 14 vteřinách!

Arkadiusz WrzosekNeúspěšný vyzývatel o světový titul z roku 2016 Artur Szpilka nedokázal na vázat v MMA na tři předchozí vítězství a prohrál překvapivě už po 14ti vteřinách! Vojčák sestřelil Prasela!

11.5.2024 – Gdaňsk, Polsko
KSW 94
Arkadiusz Wrzosek 🇵🇱🆚🇵🇱 Artur Szpilka
1. kolo KO

Bývalý profesionální boxer Artur Szpilka přešel před dvěma lety do MMA a podepsal smlouvu s největší Evropskou organizací KSW. Postupně si připsal 32 vítězství vpřed limitem v řadě, když postupně zničil Serhii Radchenka, Denise Zaleckiho a Mariusze Pudzianowskiho.

Včera ho čekal čtvrtý zápas a do cesty se mu postavil nebezpečný krajan Arkadiusz Wrzosek. Zápas však skončil dřív než pořádně začal. Wrzosek stáhl Szpilku k zemi, kde ho zasypal údery a po čtrnácti vteřinách byl konec. Szpilka si tak připisuje první porážku v MMA. Na druhé straně jednatřicetiletý Wrzosek protáhl neporazitelnost už na 5 zápasů v řadě.

Do klece se vrátil také čtyřiatřicetiletý slovenský válečník těžké váhy Štefan Vojčák, který se střetl Brazilcem Ricardem Praselem. Ačkoliv měl Vojčák problémy, tak byl Prasel ve druhém kole naprosto vyčerpaný, Vojčák si za ním doslova došel a přesným zvedákem jej poslal k zemi.