Podcast: Levej hák: 8. díl!

Proboxing Levej hák 8Další epizoda podcastu LEVEJ HÁK přináší pohledy moderátorů Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy na včerejší návrat p4p krále Canelo Alvareze do ringu v jeho rodné Guadalajaře, review megafightu Davis vs Garcia a zápasy, které vítězně získali čeští boxeři Lukáš Fajk, Pavel Polakovič či Vasil Ducár!

Sekce Review byla masivně zaměřena na zápas Davis vs Garcia. Nejen z pohledu vlastního boxerského utkání, ale také ohledně zranění, finančního megazisku či problémům, které měl přenos v rámci streamu DAZN. Taktéž se krátce probral duel Davida Morrella a hlavně zápas Melikuziev vs Rosado 2 a následné ukončení kariéry Gabe Rosada. Finále pak patřilo zápasům Lukáše Fajka v Německu, Pavla Polakoviče s mexickým tvrďákem Mercadem a Vasila Ducára na stejném eventu v Olomouci.

V  Preview se pohled zaměřil na návrat krále boxu Canelo Alvareze, který se po 8 mesících objeví v ringu. Moderátoři se zaměřili na jeho předešlou kampaň a porážku s Bivolem, kde ještě rozebírali i Dmitri Bivola. Poté se podívali ve zkratce na zápasy Kurbanova se Sorem a Alimkhanulyho s Butlerem.

Patrik Knopp

V poslední části podcastu se řešil budoucí zápas Anderson vs Kossobutskiy, pak dojednání zápasu Crawford vs  Spence jr. a následně se vše uzavřelo debatou o promování nadcházejícího eventu 16. 6. v Praze, kde se střetnou Vasil Ducár s Viktorem Trushem a Lukáš Fajk s Vencou Pejsarem.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák