Podcast: Levej hák: 4. díl!

Proboxing Levej hák 4Aleš Seifert se ve svém podcastu LEVEJ HÁK společně Tondou Vavrdou zaměřili na 4 zápasy, které probírali v minulém díle, poté prošli preview 2 víkendových zápasů Tony Yoky a Tima Tszyu a následně se zaměřili na nadcházející obhajobu Fabiany Bytyqi, na titulový zápas Lukáše Fajka a na přestup Tomáše Šálka!

V sekci review byl prvním zápasem duel Matias vs Ponce, kde se kromě zápasu probírala i smrt Dadaševa a její dopad na Matiase, který se s tímto dopadem musel a stále musí potýkat. Včetně dalších podobných případů z ringu.

Dalším zápasem byl upset v podobě vítězství Badou Jacka nad favorizovaným Ilungou Makabu. Jednak se moderátoři bavili o zápase, o problémech Makabu s pohybem či naopak chytrosti Jacka a samozřejmě o možnosti, jaký money fight Jack může chtít a zda to bude Sergej Kovalev.

Sergey Kovalev

Třetím zápasem bylo pak britské derby Ritson vs Davies. Davies šokoval Newcastle nejen svým výkonem, ale i změnou svého chování, což moderátoři ocenili. Zároveň se také dostává k možnosti titulového zápasu s vítězem Romero vs Puello.

Na závěr této sekce přišel titulový zápas Figueroa vs Magsayo. Zde došlo i na kritiku rozhodčích a ocenění výkonu Figueroi. Úplně posledním duelem byl zápas Tommy Fury vs Jake Paul, kde se moderátoři dobře pobavili.

Tommy Fury vs Jake Paul

V části preview se nejprve podíváme na zápas Tony Yoka vs Carlos Takam, kde oba těžce favorizují Yoku, ale z jiných, než boxerských kvalit. Taktéž se dotknuli i budoucího zápasu Joyce vs Zhang a zhodnotili šance Zhanga na upset nebo Joyce na možný zápas s Yokou. Druhý zápas  má velkého favorita v podobě Tima Tszyu, al Tony Harrison umí kousat a moderátoři rozebrali, kde vidí klíčové body duelu a šance Tonyho na upset.

Tony Yoka vs Carlos Takam

V poslední části podcastu se diskutuje budoucí pátá obhajoba pásu v atomweight WBC a vůbec celkové postavení Fabiany Bytyqi v českém boxu a světovém boxu, zní však i kritické poznámky. Druhá část se věnuje Lukáši Fajkovi a jeho směřování k duelu s Hasanovičem, kde oba věří v jeho vítězství, pokud dá přípravě co má. Třetí postřeh se pak týká přestupu Tomáše Šálka k Patron Boxing a změně prostředí, stručně zrekapitulují jeho kariéru a věří, že tento posun mu pomůže jak po boxerské, tak zejména po psychické stránce.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy Alešovi Seifertovi na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák