Podcast: Levej hák: 35. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24V novém díle podcastu Levej hák se podíváme na triumfy Duboise a Zhanga, konec Wildera, Gervonta Davis a Benavidez vs Gvozdyk, mladé talenty na Ring 12!

Dnešní díl LEVÉHO HÁKU nabídne pohled na zápasy v Rijádu – souboj 5 vs 5 mezi Queensberry a Matchroom. Willi Hutchinson dominoval nad Craigem Richardsem, kromě dvou kol (10. a 11. kolo), byl celý zápas výrazně lepším boxerem. Nick Ball prodal svoji energii, získal titul v pérové váze a přetlačil 2:1 na body Raye Forda ve skvělé bitvě. Hamza Sheeraz se ocitl s Ammo Williamsem v problémech, byl silně zasažený, ale pak se vrátil ke své taktice, používal silný jab a nakonec ukončil Williamse v 11. kole.

Bivol si zaspároval se Zinadem a ukončil ho v 5. kole. V duelu contenderů Dubois vs. Hrgovic se přes počáteční problémy dokázal prosadit Dubois. Nakonec rozbil Hrgovice v 7 kolech a jde si pro zápas s Joshuou. Zhang dostál všem predikcím a zřejmě ukončil kariéru Wildera v 6. kole. Pak jsme se podívali na zřejmý konec kariéry Adriena Bronera, návrat Michaela Huntera a hypetrain v podobě mladé pušky Xander Zayase.

V preview jsme začali zápasem Billam-Smith vs. Riakhpore 2, kde nás čeká nevyzpytatelná bitva, asi to nebude žádná krása. V Las Vegas nás čeká event, kde bude Gervonta Davis obhajovat svůj pás proti mladému Franku Martinovi. Má vůbec Martin šanci? Na kartě bude horká bitva, Benavidez vs. Gvozdyk. Může Gvozdyk ještě zavzpomínat na staré časy? A také tam budou borci Eli Garcia, Carlos Adames nebo Mark Magsayo. V Portoriku bude svůj pás ve 140 obhajovat bijec Subriel Matias a jeho soupeřem je Liam Paro. Na závěr jsme se taky podívali na Ring 12, kde jsou mladé naděje českého boxu, vrací se Lukáš Fajk a několik novinek ohledně dopingu Ryana Garcii a dalších.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák