Podcast: Levej hák: 33. díl – Fury vs Usyk!

Proboxing Podcast: Levej hák 33Je tu 33. epizoda podcastu Levej Hák, kde se dnes ponoříme do nadcházející boxerské smrště s hlavním důrazem na očekávaný souboj mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem! V podcastu Aleš Seifert, Antonín Vavrda a Tomáš Šálek!

Předzápsy zahájíme analýzou zápasů, kde se Sergej Kovalev střetne s Ali Safarem. V tomto souboji je favorit jasný, ale uvidíme, co dělá s Kovalevem věk a jeho mimosportovní kauzy. Následně se přesuneme k zápasu novozélandského nadějného boxera křížové váhy Davida Nyiku, který se utká s Němcem Michaelem Seitzem. Další zajímavý zápas přinese Moses Itaumu, jedna z velkých nadějí těžké váhy, který se v Rijádu postaví Iljovi Mezencevovi, což by neměla být velká překážka.

První titulový souboj večera nabídne odvetu mezi Australanem Jayem Opetaiem a Lotyšem Mairisem Briedisem. Opetaia, který je v poslední době ve výborné formě, bude se opět snažit porazit zkušeného Briedise, s nímž si už jednou v ringu poradil, ale tentokrát podle nás Opetaia půjde po KO. Následuje velmi kvalitní duel mezi Němcem Agitem Kabayelem a kubánskou jedničkou Frankem Sanchezem, kde se dva špičkoví boxeři utkají ve vysoce technickém duelu.

Fury vs Usyk: Ve vrcholném duelu večera se Tyson Fury střetne s Oleksandrem Usykem v zápase, který má potenciál stát se legendárním, jde o Undisputed pás samozřejmě. Prozkoumáme jejich předchozí výkony, taktiku a možné scénáře zápasu. Zajímavá je také diskuze o porovnání bratrů Kličkových, jak Vladimíra, tak Vitalije, a kdo je koho fanouškem.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák


Tyson Fury vs Oleksandr Usyk