Podcast: Levej hák: 30. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se moderátoři podívají na řežbu Clarke vs Wardley, krvavou bitvu Tszyu vs Fundora a nadcházející mega zápas Haney vs Garcia, RING 11 či duel Ryba vs Ahlin!

U jubilejní 30. epizody podcastu o profiboxu, kde se dnes podrobně podíváme na několik napínavých zápasů. Začneme šokujícím vítězstvím Sebastiana Fundory nad Timem Tszyuem, Zároveň jsme probrali ošklivý cut a krvácení u Tszya. Dominantní vítězství před limitem katapultovalo Isaaca Cruze k možnostem vybrat si někoho z dalších šampionů ve 140 lb. Jeho vítězství nad Romerem před limitem ukázalo jeho možnosti v nové váze.

Bohachuk zase přesvědčivě přetlačil nevyzpytatelného Mendozu a směřuje k první titulové možnosti. Třešničkou pak byla bitva v těžké váze mezi Frazer Clarkem a Fabio Wardleyim, kteří nám ukázali legendární grudge match. Oba dva bojovali až do konce 12. kola remíza byla spravedlivá. Máme se na co těšit na podzim tohoto roku.

Tim Tszyu vs Sebastian Fundora

V preview jsme se nejprve podívali na nadcházející zápas Mikyho Ryby s Oscarem Ahlinem ve Švédsku. Miky je konečně v plné přípravě a věříme, že díky poslední  těžkým soupeřům přetlačí nebezpečného Švéda a získá pás WBF. Následuje sobotní noc těžkých vah v Corpus Christi v USA. Zde nejprve Ajagba vyzve Vianella, což slibuje perfektní zápas, který může skončit na obě strany a následně se americký prospekt Anderson střetne s Merhym.

Zde se tolik napětí nečeká, Jared je ve stoupající formě a Merhyho by měl udělat před limitem. Spektakulární zápas pak slibuje duel Haney vs Garcia, kteří se střetnou ve 140 lb. Nikdo vlastně neví, jak trénuje a jak bude vypadt Ryan Garcia, ale Haney vypadal v přípravě skvěle a po loňském megaúspěšném roce nebude chtít svoji sérii ukončit. Naopak, Garcia po prohře s Tankem Davisem vypadal s mnoha otazníky.

Poslední částí je exkurz na připravovaný event v Olomouci – RING 11, kde se konají odvety za remízové zápasy z Brna – Patrik Baláž vyzve podruhé Ganošku a pokud bude kondičně připraven, asi by to nemělo být tak komplikované, jako v prvním zápase. Ve druhé odvetě bude chtít Makovec ukázat, že remíza z prvního duelu s Bezvodou byla neoprávněná a měl si připsat vítezství. Bezvoda, tehdy se zlomenou rukou, to jistě vidí jinak. A poslední vyhypovaný duel je souboj Stráník vs Fiala, kde Stráník bude chtít pomstít svého stájové kolegu Marela, který s Fialou před 2 měsíci prohrál.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák