Podcast: Levej hák: 24. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24 Další díl podcastu Levej hák je tu! Den zúčtování – Joshua vs Wallin, Wilder vs Parker, Dubois vs Miller, Makhmudov, Bivol a další již tento víkend! Tentokrát i ve formě videa, které najdete v článku!

Den zúčtování v Rijádu se blíží a tentokrát Vás čeká i speciální video díl na YouTube kanále a zároveň i v podcastu!!! Zvládne Joshua tlak a udělá Wallina nebo se opět zlomí? Je Parker ideální soupeř pro Wildera? Co nevyzpytatelný Miller, ukončí kariéru Duboise pod Warrenem nebo ho Dubois rozstřílí? Duel Makhmudov vs Kabayel, Hrgovič vs De Mori, ale také Bivol vs Arthur a Opetaia vs Zorro pod drobnohledem. A závěrem ještě pohled na zápas Inoue vs Tapales, kteří se utkají o Undisputed ve 122 lb.

Ale nejdřív ještě krátké review k zápasům Haney vs Prograis, upsetu Espinoza vs Ramirez a první obhajobě Billam-Smithe proti Masternakovi. To vše a ještě mnohem více od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy V review rychle probrali 3 zápasy z víkendu. Prvním byl absolutní masterclass od Devina Haneyho, který defakto ukončil kariéru Regise Prograise. Prograis podal otřesný výkon a zaslouženě prohrál. Haney naopak zářil a nová váha 140lb mu vyloženě pomohla. Byl silný a sebejistý! A hlavně má před sebou opravdové moneyfighty, tím prvním zřejmě bude Ryan Garcia.

Druhý zápas byl opravdový upset – Espinoza nečekaně vybodoval kubánskou hvězdu Robeisy Ramireze. Ikdyž už byl pár vteřin od ukončení duelu, tak se Espinoza nevzdal a nakonec to dotáhl až k titulu. Třetí zápas byla obhajoba Billam-Smithe, který porazil v nepřesvědčivém výkonu před limitem Masternaka, kterému zlomil žebro.

Anthony Joshua vs Otto Wallin 

Preview bylo jasně zacílené na Den zúčtování v Rijádu. Nejdřív jsme se podívali na jasné zápasy – Dmitri Bivol by měl v klidu přejet Arthura a Jay Opetaia by měl velmi rychle udělat Zorra. Následně jsme se přesunuli do těžké váhy – Frank Sanchez by měl vybodovat Juniora Fa, Makhmudova čeká technický Kabayel, ale uvidíme, zda snese Makhmudovu sílu a jak dlouho jí bude schopen čelit. Hrgovič si jistí pouze pozici zápasem s De Morim, což je absolutně nejslabší zápas na kartě. Ale pak přijde hvězdé trio – nejdříve Dubois poměří sílu s Millerem. DDD, který 2 x quittnul zápas (Joyce a Usyk) se střetne se sebejistým borcem, který ale nosí ruce u pasu a je si jistý svojí bradou. Uvidíme, zda Dubois quittne potřetí a nebo dokáže nebezpečného Millera ustát a ukončit.

Pak přichází na kartě Deontay Wilder, který má asi nejideálnějšího soupeře – Josepha Parkera. Uvidíme, zda Wilderova neaktivita a naopak Parkrova aktivita v tomto roce nepřinesou zásadní zlom. A finále je AJ vs Wallin. AJ už nikdy nechtěl leváka a nakonec stojí proti fakt nebezpečnému borci, který před 3 měsíci porazil překvapivě Gassieva. Ustojí AJ psychický tlak nebo se opět zlomí a Wallin dovede svoji kariéru k překvapivému výsledku? Na závěr pak ještě poslední zápas roku – Naoya Inoue chce být 2x Undisputed champ za kalendářních 12 měsíců ve 2 vahách. Podaří se mu to proti Tapalesovi? Myslíme si, že ano, a asi bude p4p King roku!!!


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿 Tomáš Ivachov
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky