Parker: V sobotu Wildera porazím!

Tyson Fury a Joseph ParkerBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker si na sobotní duel s Deontayem Wilderem hodně věří. Lidé teď mluví hodně o Wilderovi, ale po zápase budou mluvit o mě, říká Novozélanďan!

23.12.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Galavečer těžkých vah
DAZN PPV

Americká jednička a světová čtyřka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (43-2-1, 41 KO) a novozélandská jednička a světová dvanáctka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (33-3-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu!

„Nevím jak a jak rychle, vím jen, že tenhle boj vyhraju. Do Saúdské Arábie jsem dorazil dříve než ostatní, protože vím, jak důležitý je čas pro správnou aklimatizaci. Nejprve mi byl nabídnut zápas s Duboisem, s čímž jsem souhlasil, a poté byla nabídka změněna na Wildera, s čímž jsem také souhlasil. Rezervace takových soubojů obvykle trvá dlouho, ale v tomto případě se vše odehrálo velmi rychle“. Prozradil průběh jednání Parker

„Dostal jsem pár tipů od Tysona Furyho, můj trenér Andy Lee sestavil velmi dobrý taktický plán a jsem připraven pustit se do práce. Těším se na sobotu. Byl to pro mě úspěšný rok, začal jsem ho dobře a hodlám ho ukončit ještě lépe“. Pokračuje sebevědomě bývalý světový šampión.

„V těžké váze může kdokoli porazit kohokoli, vše závisí na umístění úderu a jeho zdolání. S trenérem si rozumím stále lépe a tento boj pro mě přišel v nejlepší možnou chvíli. Všichni mluví o Wilderově úderné síle a zapomínají na to, co umím v ringu já. Nechte je tedy mluvit, ale tohle je můj boj a můj čas. Koneckonců, stejní lidé budou po zápase diskutovat o mé síle a ne o jeho“. Uzavírá jednatřicetiletý Parker.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin 


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿 Tomáš Ivachov
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky