Podcast: Levej hák: 19. díl!

Proboxing Levej hák 19Vítězní Zhang, Wallin a Canelo, podepsáno Fury vs Usyk, Lukáš Dekýš získal pás WBC ABCO a mnoho dalšího v dalším díle podcastu Levej hák, kde budou novinky rozebírat Aleš Seifert a Antonín Vavrda!

Naprosto dominující Zhang sestřelil Joyce ve 3. kole, Wallin vybodoval překvapivě Gassieva a Canelo v naprosto dominantní formě přešel přes bezkrevného Jermella Charlo. Unifikace Alimkhanuly vs Gaultieri slibuje slušnou podívanou. Je podepsán zápas o Undisputed heavyweight šampiona – Fury vs Usyk. Kdy se tedy vlastně utkají? To a mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy.

V Review diskuze o zápase Zhang vs Joyce 2, kde naprosto jednoznačně dominoval čínský bijec a sestřelil ve 3. kole Joyce ukázkovým kontrem z pravé ruky. Joyce pouze nabral na váze, ale příprava na zápas byla katastrofální. Další duel těžký vah ovládl překvapivě švédský borec Otto Wallin, když vybodoval Murata Gassieva, kterému neprospěla dlouhá pauza.

Na ostrovech proběhlo event., kde předvedl svůj um Jay Opetaia, který ukončil Jordana Thompsona ve 4. kole a skvělý zápas předvedl Vasil Ducár, který podlehl Cheavonu Clarkovi, ale dal mu nejtěžší zápas v jeho kariéře. Závěr review patřil dlouho očekávanému zápasu Canelo Alvareze, který se utkal s Jermellem Charlo. Charlův bezkrevný výkon, ale nechal zápas za očekáváním. Canelo by skvěle připravený a jednoznačně dominoval.

Závěr patřil diskuzi o budoucím zápase Fury vs Usyk, který je již podepsán a řešilo se datum, které se bude odvíjet od zápasu Fury vs Ngannou.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák