Podcast: Levej hák: 17. díl!

Proboxing Levej hák 17Usyk zcela zdemoloval Duboise, ale neobešlo se to bez kontroverze. Byl to low blow? Nebo ne? A co kontroverze v Americe – zápas Ajagba vs Zhan či vítězství Andersona. Eubank naopak jasně zdemoloval zraněného Smithe!

Již v sedmnáctém díle podcastu Levej hák se opět do světa boxu podívají Aleš Seifert a Tonda Vavrda. Krátké preview o zápasech v Japonsku – Teraji vs Budler. Otázky kolem zápasu Amandy Serrano na 12 x 3 minuty, čeká nás duel Gassiev vs Wallin a mnoho dalšího. Tentokrát natočeno i se záznamem ve studiu.

Těšte se na komenty Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy o horkých boxerských tématech. Nově jede podcast i na YouTube kanále a v průběhu týdne bude tazo epizoda i s živým videem, kde si to oba aktéři v novém studio vyzkoušeli. Máte se rozhodně na co těšit.

V Review přišel na přetřes zápas Usyk vs Dubois, dominance Olexandra Usyka a samozřejmě kontroverze kolem úderu pod pás v 5. kole. Rozebrali jsme to dopodrobna a závěr byl jasný – rozhodčí nepochybil. Usyk zaslouženě zvítězil a směřuje k zápasu s Hrgovičem.

Oleksandr Usyk vs Daniel Dubois

Další zápasy v těžké váze byly z USA – Jared Anderson jasně zničil Rudenka, zato Zhan Kossobutrskyii naprosto psychicky nezvládnul tento zápas a po sériích low blows byl diskvalifikován. Co předvede a s kým příště? Ajagba? Asi vyzyvatel pro Andersona.

Pak se věnovali zápasu Eubanka, který porazil Liama Smitha. Ten před kempem nabral na neuvěřitelných 203 lb a není divu, že měl zranění… Řešili jsme také obvinění Bomaca v Anglii a jeho vazbu. Zároveň jsme se letmo dotkli i zápasu Adama Azima, který je velký prospekt. Preview bylo velmi krátké, zápasy v lehké muší váze, Teraji vs Hekkie Budler a samozřejmě znovu v ringu i Junto Nakatani.

Amanda Serrano vs Danila Ramos

V třetí části řešili dopující sportovce – Whyte, Helenius, Baumgardner a čerstvě i Cusumano. Velká vlna v boxu, která ničí zápasy a zápasníky. Poté se věnovali těžké váze, možným duelům Joshua vs Fury či Wilder a samozřejmě také otázky kolem zápasu Fury vs Ngannou a jeho videí s Mike Tysonem. Taktéž se řešil první ženský zápas Amandy Serrano, který je vypsaný na 12 x 3 minuty a uvidíme, zda Amanda bude první ženou, jak v počtu KO, tak také v tom, že boxovala v mužských podmínkách.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák