Podcast: Levej hák: 14. díl!

Proboxing Levej hák 14Velké preview k zápasu, na který jsme čekali neuvěřitelných 5 let! Kdo tedy bude nový král velterové váhy a p4p šampion č.1? Jaká byla cesta k tomuto zápasu, kde získali Crawford se Spencem své pásy?

Review bylo kratší – probral se nepovedený zápas Franka Martina s Artemem Harutanyanem. Martin ho sice vyhrál, ale dost problematicky a zápas zachránil downem v posledním kole. Co dál? Další zápas Alycie Baumgardner byl jednoznačná záležitost. Výhra na body a spíše velká očekávání pro budoucnost – možný zápas s Amandou Serrano.

Pak se diskuze stočila k tématu ženského sportu a rovných výdělků. Je to téma pro budoucí podcast, ale rozhodně spolu moderátoři v pohledu na danou situaci nesouhlasí. Posledním zápasem byl možný konec boxerské kariérey Víktora Postola, ve 39 letech si již nemá co dokazovat a už to není ani gatekeeper. Elvin Rodriguez ho prostě přejel.

Preview je pouze jeden zápas, ale 50min diskuze – zápas, na který jsme čekali 5 let, jde o nového krále welteru, o undisputed zápas a samozřejmě o pozici nového p4p krále světového boxu. Kdo jím bude? Errol Spence jr. nebo Terence Crawford?

Errol Spence vs Terence Crawford

Jak získali všechny své pásy, kde měli problémy? Setkali se nekdy se soupeřem, který měl stejné kvality? Jací jsou jejich trenéři? Je Bomack na stejném levelu jako Derrick James? A proč nedostává kredit? Co noví partneři v gymu u Spence – Anthony Joshua a Ryan Garcia? Přinesou problémy? Kde jsou slabiny a silné stránky obou borců? A jaký je tedy tip na vítěze? A vaše tipy?

Errol Spence vs Terence Crawford


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák