Sivák bude obhajovat titul WAKO PRO!

Václav Sivák vs SlimaniVe stínu víkendových turnajů organizace Oktagon se bude konat také galavečer Yangames Fight Night, který nabídne 3 titulové souboje, které vyvrcholí duelem Sivák vs Slimani!

Yangames Fight Night otevře své brány již tuto sobotu v pražském Grand Hotelu Bohemia. Původně se měl turnaj konat v libeňské UNYP Areně, ale byl nakonec přesunut do mnohem komornějšího prostředí pravděpodobně z důvodu malého zájmu fanoušků, protože tento víkend patří především MMA Organizaci Oktagon, která pořádá dva turnaje na Štvanici.

Nicméně pořadatelé Yangames poskládali velmi zajímavou startovku, kde se můžeme těšit na  domácí hvězdu Lea Brichtu nebo na tři titulové souboje o světový pás WAKO PRO Tomáš Hron vs Ben Salem, Vladimír Idranyi vs Bilal Bakhouche a Václav Sivák vs Eddy Nait-Slimani. Přímý přenos bude zajišťovat O2 TV.

Největší hvězdou nadcházejícího turnaje je bezesporu neporažený Václav Sivák, který v květnu také obhájil titul šampiona organizace Real Fight Aréna pod K1 pravidly do 66 kilogramů, když ve čtvrtém kole ukončil rakouského bijce Ruslana Tokhtarova. Nyní bude obhajovat světový titul WAKO PRO, který získal v listopadu 2021 na galavečeru Night of Warriors v Liberci, kde jasně vybodoval francouzského válečníka Fouada Djebarima.

Yangames